Захищене та здорове покоління

IMG_20180427_120024_новый размерІз нагоди Всесвітнього Дня охорони праці у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відбулися заходи під девізом «Захищене і здорове покоління».

З метою обговорення проблем запобігання нещасних випадків та професійних захворювань, інженер з охорони праці провів лекцію  для працівників навчального закладу. Також була здійснена перевірка з виконання вимог з охорони праці в кабінетах, лабораторіях, майстернях, відповідність спортивного обладнання, куточків з охорони праці, аптечок встановленим нормативам.

IMG_20180426_144453_новый размерУ бібліотеці закладу оформлено тематичну поличку «Охорона праці – запорука життя» з питань безпеки праці та особистої обережності на виробництві й у побуті.

З метою сумлінного дотримання правил безпеки життєдіяльності, для учнів були проведені виховні заходи: бесіда з юристом про забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці; конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»; перегляд презентацій «Правові основи охорони праці».

Необхідно пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві — це запорука збереження здоров’я та життя, інформує прес-центр ЦППРК.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *