Захворюваність на ГРВІ та грип у Смілі за 40-41 тижні

грЯк інформує СМІЛЯНСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ  ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ, за 40-й тиждень на ГРВІ в м.Сміла захворіло 81 особа,  за 41-й тиждень-152, за 42-й тиждень – 401, із них 62,6% становлять діти віком до 17 років. Показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги, хоча за останній тиждень показник був нижче порогового тільки на 7,2%. Госпіталізовано по тижням відповідно 7, 34, 38 дорослих з них 54,4%   дітей до 17 років.За данний період щеплення проти грипу в місті не розпочато.

Згідно інформації Державної санітарно-епідеміологічної служби України станом на 09.10.2014 року на території Україні зареєстровано такі вакцини для профілактики грипу з оновленим штамовим складом епідемічного сезону 2014-15 років:

ВАКСІГРИП – СПЛІТ-ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ІНАКТИВОВАНА РІДКА, суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл (1 доза) в попередньо заповнених шприцах з прикріпленою голкою), виробництва Санофі Пастер С.А., Франція.

ІНФЛУВАК ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ, ПОВЕРХНЕВИЙ АНТИГЕН, ІНАКТИВОВАНА, суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл у попередньо наповнених одноразових

шприцах № І або № 10, виробництва Абботт Біолоджікалз Нідерланди.

ФЛЮАРИКС™ ІНАКТИВОВАМА- СПЛІТ-ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ,  суспензія для  ін’єкцій  по 0,5  мл  у  попередньо наповненому шприці з  фіксованою голкою» виробництва ГлаксоСмітКляйн  Біолоджикалс,  Німеччина.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *