Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

image-0-02-05-875d0d55cfa8cd5a406bba4e691ed8252cd429eb1cf798ba7c0f0caddaefdff1-v01 грудня у  державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбулися ряд профілактичних заходів до  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

До уваги учнів була представлена інформація про перші випадки захворювання, які були зареєстровані 30 років тому в Каліфорнії, а також було зазначено, що цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу. Проведенню  заходів сприяли спеціалісти Смілянського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Також до навчального закладу завітали соціальні працівники Обласної громадської організації «Інформаційно-консультаційного центру захисту сім’ї та особистості «Діалог» і провели лекцію про профілактику зараження на ВІЛ/СНІД. Під час заходу була представлена презентація та відеофільми про наслідки «Чуми» нашого століття.

Лідери учнівської ради  роздавали небайдужим і проінформованим учням червоні стрічки, як символ боротьби проти СНІДу.

Волонтери навчального закладу провели вуличну акцію «Відповідальність починається з мене». Роздавши  бюлетні, учні закликали громадян вберегти себе від небезпечної хвороби.

На центральній площі міста була проведена акція «Про це варто знати!» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом де наші учні взяли участь.

Головна мета проведених заходів — привернути увагу молоді та суспільства до цієї проблеми.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *