Задуха на водосховищі: рибоохоронці врятували від загибелі близько 3,5 тонн риби

В результаті спрацювання води в Кременчуцькому водосховищі утворилась відшнурована ділянка та мілководдя на акваторії Кременчуцького водосховища поблизу с. Васютинці Іркліївської ТГ, Золотоніського району.

Під час проведення рибоохоронної роботи працівниками Управління було виявлено заморне явище, а саме спостерігався підхід великої кількості молоді риб до прибережної зони.

З метою недопущення масової загибелі риби від задухи та придавлення її кригою працівниками відділу відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» спільно з працівниками рибодобувної організації СТОВ «Дніпро» декілька днів проводилися рибницько-меліоративні заходи по спасінню молоді ВБР виду верховод, окунь, плітка, плоскирка, сом.

В результаті проведеної роботи було врятовано та випущено в акваторію Кременчуцького водосховища близько 3,5 тонн водних біоресурсів.

Але, на жаль, врятувати всю рибу не вдалося. Наразі проводиться підрахунок кількості загиблих водних біоресурсів.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян у разі виявлення фактів заморних явищ невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (063) 896-65-93 , (0472) 31-02-76.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.