Забруднення земель небезпечними речовинами – судитимуть горе-підприємця

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом забруднення земель, вчиненим за попередньою змовою групою осіб.

Слідством встановлено, що підприємець здійснював на території Черкаського району господарську діяльність з переробки токсичних відходів, а саме автомобільних шин, які потребують спеціальних методів утилізації.

У результаті це спричинило суттєвий негативний вплив на довкілля – забруднено небезпечними речовинами землі площею близько 1,9 га.

За оцінками спеціалістів, це створило ризики для збільшення загальної захворюваності місцевого населення.

Унаслідок протиправний дій зловмисник завдав збитків територіальній громаді на суму майже 800 тис. грн.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу працівників Управління СБ України в Черкаській області та у взаємодії зі спеціалістами Державної екологічної інспекції Центрального округу.

Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.