Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали територіальну цілісність України

72539125 квітня 2018 року набула чинності Постанова КМУ № 280 від 18.04.2018 року, яка регулює Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Порядок та умови цієї постанови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані інвалідами внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та які потребують поліпшення житлових умов (далі – субвенція) і перебувають протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

За більш детальною інформацією звертатися до смілянського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Соборна, 91 (готель «Сміла») каб. №217, 218, тел. № 2-07-40.

Посилання на постанову: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/280-2018

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *