За зловживання службовим становищем посадовець постане перед судом

лава підсуднихДо суду скеровано обвинувальний акт стосовно посадової особи Черкаської обласної державної адміністрації за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

За версією слідства посадовець, під час прийому виконаних робіт із реконструкції адмінбудівлі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, ніби-то не помітив недоліків та неналежної якості виконаних робіт, а також не встановив строки для їх усунення.

Натомість, підписав акти приймання виконаних будівельних робіт з грубими відхиленнями від затвердженої проектної документації та забезпечив їх оплату. Це завдало державним інтересам шкоди на загальну суму понад 304 тис. грн.

Разом з обвинувальним актом прокурора департаментом обласної державної адміністрації до суду подано цивільний позов в інтересах держави про відшкодування шкоди, завданої державі.

Санкцією статті Кримінального кодексу України передбачено позбавлення волі на строк від 3 до 6 років зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.