За заклики до зміни меж території України черкащанину повідомили про підозру

18f4b92f924773856d8d43a75d90ee2bf9689825_новый размерЧеркащанину, який розповсюджував матеріали із закликами до зміни меж території та державного кордону України, повідомили про підозру. Його дії кваліфікували за ч. 1 ст. 110 КК України, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Місцевий житель, за допомогою акаунту в одній з соцмереж розмістив на своїй сторінці матеріали з ідеєю зміни меж території України під назвою «Отмена Украины назначена на май. Александр Роджерс», які містили цинічні й зневажливі висловлювання щодо відсутності української державності, прав українського народу та влади на займаній території, а також заклики щодо реалізації інших держав своїх прав на території, що належить Україні.

Згідно з висновком експертизи матеріали, які доводилися до користувачів соціальної мережі, розцінено, як публічні заклики до зміни меж території та державного кордону України.

Довідково: за частиною 1 статті 110 Кримінального Кодексу України – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, передбачена кримінальна відповідальність – позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *