Підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом викрадення дитини

Смілянською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного викрадення малолітньої дитини.

Установлено, що навесні 2018 року 35-річний житель Шполи без дозволу та відому матері викрав трирічного хлопчика, який є його біологічним сином, та вивіз за межі Черкаської області.

У подальшому місце перебування чоловіка було встановлене працівниками поліції, дитину повернуто матері.

Досудовим розслідуванням установлено, що чоловік юридично не є батьком дитини, відомості про нього у офіційних документах відсутні, жодної участі у вихованні та утриманні дитини він не брав, його дії є самовільними та протиправними.

Крім цього, за результатами проведеної у ході розслідування експертизи установлено, що на момент вчинення злочину та після цього горе-батько не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними, у зв’язку з чим прокурором було скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру.

За результатами судового розгляду, дослідження наданих державним обвинувачем доказів та матеріалів Черкаський районний суд задовольнив клопотання та застосував до вказаної особи примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричної лікарні.

Наразі рішення суду не набрало законної сили.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *