За використання праці неоформлених працівників суб’єкти господарювання сплатять значні штрафи

5_398У червні – липні при проведенні інспекторами праці Управління держпраці у Черкаській області позапланових перевірок суб’єктів господарювання області, що здійснюють діяльність у сфері розважального бізнесу та комунікаційних послуг, виявлено факти підміни трудових відносин цивільно-правовими, що є суттєвим порушенням трудового законодавства.

Про це повідомляє прес-служба Управління держпраці у Черкаській області.

 Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління здійснюється моніторинг дотримання суб’єктами господарювання вимог до оформлення трудових відносин, оплати праці та сплати обов’язкових платежів. Протягом липня – серпня особливу увагу буде приділено проведенню інспекційних відвідувань підприємств, установ, організацій сфери торгівлі та громадського харчування з метою забезпечення легалізації трудових відносин та виплати заробітної плати.

Разом з тим, Управління Держпраці у Черкаській області проводить активну інформаційно-розʼяснювальну роботу, консультує роботодавців щодо застосування законодавства про працю, щоб запобігти порушенням, за які доведеться сплачувати високі штрафи. За кожного неоформленого працівника законом передбачена фінансова санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, що наразі становить 111 690 грн.

Не сплачені у добровільному порядку штрафи стягуються або в судовому порядку територіальними органами Держпраці, або органами Державної виконавчої служби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *