За вихідні поліцейські виявли 6 нетверезих керманичів

Вихідними на провулку Пугачова у Черкасах, патрульні зупинили автомобіль ВАЗ для перевірки. Спілкуючись із керманичем автівки ВАЗ, інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, на що останній відмовився.

Перевіривши документи у водія, інспектори встановили, що водій вже обмежений у праві керування. Також, керманич не мав із собою реєстраційних документів на автівку та поліса обов‘язкового страхування наземних транспортних засобів.

На 41-річого водія автомобіля ВАЗ інспектори склали адміністративні матеріали:
✅протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння);
✅постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування особою, яка не має при собі обов’язкового поліса страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів);
✅протокол за ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортним засобом) КУпАП.

Інший випадок стався на проспекті Хіміків. Інспектори зупинили автомобіль Audi A6 для перевірки.

Спілкуючись із керманичем автівки Audi інспектори виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер, на що керманич погодився. Результат — 1,64 проміле.

На водія автомобіля Audi патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння) КУпАП.

Загалом за вихідні 6 правопорушників отримали адміністративні протоколи за статтею 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для розгляду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.