За втручання Смілянської прокуратури попереджено безпідставне надання в оренду земельної ділянки

5678(11)Смілянська прокуратура за результатами моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень вступила у справу господарського суду Києва за позовом одного з товариств до Черкаської обласної державної адміністрації. Справа стосується визнання укладеною додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки водного фонду державної форми власності.

Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, під час використання земельної ділянки, призначеної для експлуатації та догляду за гідротехнічними спорудами і каналами, суб’єкт господарювання порушив законодавчу процедуру в частині реєстрації речових прав на нерухоме майно та укладення відповідного договору оренди землі.

Звертаючись до суду з позовом про визнання укладеної додаткової угоди до договору оренди, позивач намагався узаконити протиправне використання земельної ділянки. Це суперечило вимогам чинного земельного законодавства та порушувало інтереси держави в особі Черкаської облдержадміністрації, існування додаткової угоди до договору оренди не було підтверджене жодними доказами.

На захист інтересів Черкаської ОДА до господарської справи вступив прокурор, зайнявши принципову позицію, яку підтримав і господарський суд Києва. У задоволенні позовної заяви товариства відмовлено, а тому попереджено незаконне надання землі державної власності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *