За втручання прокуратури до комунальної власності повернуто землі поблизу Черкас

земляВерховним Судом поставлено крапку у понад трирічному земельному спорі, в якому органи прокуратури оспорювали передачу в оренду понад 60 гектарів сільськогосподарських земель на Катеринопільщині.

На виконання остаточного судового рішення прокуратурою забезпечено його виконання та припинено незаконно набуте речове право на земельну ділянку, її повернуто територіальній громаді з метою передачі ефективному землекористувачу на законних підставах.

Також Черкаською прокуратурою забезпечено виконання чергової низки судових рішень, якими за позовами прокурорів припинено право приватної власності на 4 земельні ділянки, незаконно отримані громадянами для ведення дачного будівництва, яке заборонено законом на землях водного фонду.

За ініціативи прокурора спірні земельні ділянки загальною площею 0,8 га, ринкова вартість яких майже 4 млн грн, фактично повернуто до комунальної власності однієї з громад поблизу Черкас, що у свою чергу відновило доступ громадян до водних об’єктів, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.