За втручання прокуратури припинено право приватної власності на 1 гектар земель водного фонду у передмісті

За позовом Черкаської обласної прокуратури зобов’язано громадян повернути територіальній громаді с. Будище, що знаходиться в передмісті Черкас, 11 земельних ділянок водного фонду, загальна площа яких сягає 1 гектару, вартістю понад 28 млн гривень.

Спірні земельні ділянки фактично є частиною гідроспоруди державної власності – Вільшанської захисної дамби та розташовані у прибережній захисній смузі річки Вільшанка.

Не зважаючи на це, вони були протиправно передані у приватну власність для ведення індивідуального дачного будівництва, після чого неодноразово змінювали власників та конфігурацію.

Це зумовило прокуратуру звернутися до суду з низкою позовів, спрямованих на повернення зазначених земель водного фонду у володіння територіальної громади.

Домігшись задоволення позовних вимог в суді апеляційної інстанції, прокуратура на виконання судового рішення ініціювала внесення відповідного запису до Державного реєстру речового права на нерухоме майно, яким держава офіційно припинила право приватної власності на оспорювані земельні ділянки, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.