За втручання органів прокуратури буде збережено ще дві пам’ятки архітектури

Йдеться про «Будинок з грифонами (кін. ХХ ст.)» та «Церковнопарафіяльну школу (1910 р.)». Органи прокуратури не залишаючись осторонь резонансних подій, пов’язаних з порушенням законодавства про охорону культурної спадщини, реагують шляхом пред’явлення до суду позовних заяв про зобов’язання власників об’єктів культурної спадщини укласти охоронний договір, що забезпечить збереження пам’яток культури та підтримання їх у належному стані.

Як приклад, цього року прокурорами скеровано до суду позови про зобов’язання власників пам’яток архітектури – «Будинок з грифонами (кін. ХХ ст.)», що розташована в історичному місці обласного центру – на Замковому узвозі та «Церковнопарафіяльна школа (1910 р.)» у м. Черкаси, укласти охоронні договори.

Черкаським адміністративним судом підтримано позицію прокурорів та зобов’язано власників об’єктів культурної спадщини упродовж місяця з дати набрання рішенням суду законної сили укласти з управлінням культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації охоронні договори на вказані пам’ятки архітектури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.