За тиждень в Черкаській області сталося понад 60 надзвичайних подій

надзвичайні подіїВпродовж минулого тижня (з 4.03 до 10.03) підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів.

Як повідомляє прес-служба управління ДСНС України у Черкаській області, протягом тижня в області зареєстровано 63 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів рятувальників з виїздом до місця їх виникнення.

Ліквідовано 31 пожежу, під час яких рятувальниками не допущено знищення вогнем 11 будівель та 2 од.техніки. На пожежах загинула 1 особа. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 500 тис. грн. 

Саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення здійснено 2 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн.
На водних об’єктах зареєстровано 2 пригоди, під час яких 2 особи врятовано. 

Підрозділи Управління 3 рази залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. 1 раз рятувальники виїздили на проведення демеркуризації приміщення, де стався розлив ртуті. Допомога населенню надавалась 5 разів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *