За тиждень в Черкаській області на грип та ГРВІ захворіло понад 4 тисячі дітей

грип і грвіЗа інформацією Черкаського обласного лабораторного центру МОЗ України в Черкаській області за тиждень, з 26 січня до 1 лютого на грип та ГРВІ захворіло 7135 осіб, що склало 0,6% від загальної кількостінаселення.

З числа захворілих – 4057 дітей віком до 17 років (56,9 %). Серед захворілих дітей найбільше було у віковій категорії 5-14 років (53,9 %). За цей час госпіталізовано 422 особи, з них – 275 дітей.

Втім, рівень захворюваності в області залишається нижчим епідемічного порогу майже на піввідсотка. Перевищення епідпорогу не зареєстровано на жодній адміністративній території.

У порівнянні з минулим тижнем зменшився темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослого населення на 13,7 %, проте збільшився на 8,0 % серед дітей до 17 років.

Показники захворюваності на 100 тисяч населення за звітний тиждень були вище обласного в Смілянському, Золотоніському, Корсунь-Шевченківському, Кам’янському, уманському, Черкаському, Звенигородському районах, а також у Черкасах та Умані.

За 5-й тиждень 2019 року лікувально-профілактичними закладами проти грипу не щеплено жодної особи.

Медики нагадують, основний шлях для профілактики грипу – вакцинація. Щорічне щеплення захистить від зараження вірусами та зменшить ризик захворіти на грип. Закономірно, що вакцина не може захистити від усіх вірусів, проте щеплення захищає від найбільш поширених штамів, що циркулюють на території.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *