За тиждень у волонтерському центрі допомогли речами понад 170 переселенцям та передали маскувальні сітки

img_20220913_125133_747У волонтерському центрі, який працює за адресою вул. Т. Шевченка, 1, продовжують надавати допомогу переселенцям. Так, за тиждень сюди звернулися 174 ВПО, 4 багатодітних родин, прийомних сімей, родина військовослужбовця, також допомогли спецінтернату.

Гуманітарна допомога – це речі, які найнеобхідніші родинам, найчастіше це підгузки, дитяче харчування, ходунці, візочки, переноски, дитячий та дорослий одяг усіх сезонів, взуття, постільна білизна, подушку, ковдри, пледи, посуд, іграшки, книги, засобів гігієни та навіть борошно.

Для ЗСУ волонтери сплели та передали 3 кікімори, 7 сіток. Також віддали захисникам Державні прапори, нижню білизну, символічних янголів, теплі речі.

Наразі волонтерський центр закупив сітку та тканину. Мають дуже велике замовлення для виготовлення маскування. Тож їм потрібна допомога добровольців.

Також ,у центрі і далі приймають від небайдужих ковдри, посуд, пледи, постільну білизну та одяг великих розмірів. Адже людям, які приїжджають у Смілу, шукаючи тут прихисток, ці речі вкрай потрібні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.