За тиждень у Смілі виявили три “врізки” у мережу водопостачання

За тиждень працівники відділу безпеки КП “ВодГео”виявили три незаконні врізки до централізованих мереж водопостачання і водовідведення КП “ВодГео”.

Випадки мали місце, як в приватному секторі по вул. Левенця так і в багатоквартирних будинках по вул. Уманська та по вул. Лобачевського.

На місце виявлення було викликано поліцію та складено акт правопорушення, що веде за собою насамперед примусове відключення від мережі централізованого водопостачання, що було відразу і зроблено співробітниками КП “ВодГео “, та накладення штрафних санкцій.

У КП “ВодГео” нагадують, що нині у Смілі триває місячник добровільного повідомлення про незаконні під’єднання до мереж (з 01.05.2024 року по 31.05.2024 року).

КП “ВодГео” пропонує споживачам добровільно проінформувати підприємство про факти самовільного приєднання до централізованого водопостачання/водовідведення.

Всі споживачі, які добровільно проінформують КП “ВодГео” про зазначені факти будуть звільнені від нарахування штрафних санкцій та будуть звільнені від порушення проваджень правоохоронними органами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.