За тиждень районний хаб-склад поповнився допомогою із Португалії

Волонтер Олег Грушевський доставив гуманітарну допомогу з Португалії. Це антисептики, медикаменти, ковіньки, одяг, ковдри, м’ясна консервація, лимони, чоловіча термобілизна, рушники, рюкзаки та гриль.

Завод «Буддеталь» придбали та передали Черкаській РВА для потреб військових комплекс супутникового зв’язку Starlink. Доставив обладнання Олег Шарко.

Отриману допомогу із районного хаб-складу передають громадам, громадським організаціям для потреб внутрішньо переміщених осіб, та військовим підрозділам для наших захисників і захисниць.

За співпраці Черкаської РВА і Черкаської райради з благодійною організацією «Благодійний фонд Фундація відкритих дверей» та старшим капеланом, представником громадського формування #Капеланськийпатруль/Cherkasyregion Дмитром Мартіяном передали для військових бензиновий генератор потужністю 6 кВт.

Червонослобідській громаді віддали консервацію, печиво, макарони, кетчуп, олію, гелі для душу, рідке мило, зубні пасти, сухе молоко, рибні консерви, підгузки, вологі серветки та засоби особистої гігієни.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.