За тиждень правоохоронці виявили 18 нетверезих водіїв

Вихідними, патрулюючи на вулиці Припортова у Черкасах, патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2109, водій якого порушував комендантську годину.

Спілкуючись із водієм автомобіля ВАЗ, поліцейські виявили ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти огляд, на що останній відмовився. Також інспектори встановили, що чоловік вже позбавлений права керування та притягався до відповідальності.

На водія автомобіля ВАЗ, патрульні склали протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) та
винесли постанову за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою позбавленою права керування вчинене повторно протягом року) КУпАП.

Інший випадок стався на вулиці Петра Дорошенка, патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2101, за порушення ПДР.

Спілкуючись із керманичем, патрульні виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер. Результат — 1.35 проміле. З результатом, який показав прилад  Драгер, водій не погодився та виявив бажання пройти повторний огляд на стан сп’яніння у медичному закладі. Лікар підтвердив стан алкогольного сп’яніння.

На водія автомобіля ВАЗ, патрульні склали протокол  за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння) та винесли постанову за ст. 125 (Інші порушення правил дорожнього руху) КУпАП.

Загалом за тиждень 18 правопорушників отримали адміністративні протоколи за статтею 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для розгляду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.