За тиждень на Черкащині захворіли на грип та ГРВІ понад 3,5 тисячі дітей

грип і грвіЗа 6-й тиждень 2019 року, з 2 до 8 лютого, в Черкаській області на грип та ГРВІ захворіло 6669 осіб. З числа захворілих – 3694 дітей віком до 17 років (55,4 %). Серед захворілих дітей найбільше у віковій категорії 5-14 років (54,3%). Госпіталізована 331 особа, зокрема, 229 дітей (69,2 % від загальної кількості госпіталізованих).

Такі дані оприлюднили у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

В області рівень захворюваності на 11,0 % нижче епідемічного порогу, розрахованого за 6-й тиждень 2019 року епідемічного сезону 2018-2019 років. Перевищення епідпорогу не зареєстровано на жодній адміністративній території.

Проти минулого тижня темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослого населення зменшився на 3,3 % та на 8,9 % серед дітей до 17 років.

Показники захворюваності на 100 тисяч населення за звітний тиждень були вище обласного в Смілянському, Кам’янському, Золотоніському, Корсунь-Шевченківському, Городищенському, Тальнівському, Черкаському, Христинівському, Маньківському районах, а також у Смілі та Ватутіному.

За цей час лікувально-профілактичними закладами щеплено проти грипу 35 осіб. З початку епідемічного сезону 2018-2019 років щеплено проти грипу 5898 осіб.

Медики нагадують, основний шлях для профілактики грипу – вакцинація. Щорічне щеплення захистить від зараження вірусами та зменшить ризик захворіти на грип. Закономірно, що вакцина не може захистити від усіх вірусів, проте щеплення захищає від найбільш поширених штамів, що циркулюватимуть на території. Необхідно пам’ятати, що щеплення проти грипу знижує ризик захворювання та попереджує розвиток серйозних ускладнень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *