За тиждень громади Черкащини провели останнім шляхом 7 захисників

Громади Черкаського району провели в останню путь воїнів, які героїчно захищали нашу землю.

У Черкасах провели в останню путь захисника Володимира Мазуренка. Під час повномасштабного вторгнення був призваний до лав ЗСУ, проходив військову службу в одній з військових частин на посаді старшого кулеметника у батальйоні Національної гвардії України. Відважний воїн загинув на Харківщині, забезпечуючи оборону України від поранення несумісним із життям.

У Смілянській громаді провели в останню путь захисників Володимира Бевза та Владислава Атаманюка.

Володимир Бевз – солдат, оператор 3 роти 1 механізованого батальйону військової частини ЗСУ. Загинув на Донеччині потрапивши під гранатометний, артилерійський та танковий обстріл.

Владислав Атаманюк – солдат, оператор відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу штабної роти військової частини ЗСУ. Герой загинув на Луганському напрямку фронту при виконанні бойового завдання внаслідок ворожого обстрілу позицій.

У Корсунь – Шевченківській провели в останню путь захисників Олександра Раца та Дмитра Набатова.

Олександр Рац не вагаючись, став на захист нашої країни задля життя своїх чотирьох дітей, рідних, близьких, усіх нас. До останньої подиху виконував свій військовий обов’язок та залишився вірним військовій присязі. Воїн загинув при виконанні бойового завдання.

Дмитро Набатов – старший солдат. До початку повномасштабного вторгнення росії проживав у місті Буча. 26 лютого 2022 року, на 3-й день війни, привіз сім’ю у Корсунь-Шевчекове, а сам добровольцем пішов у військкомат. З травня 2023 року захищав наш спокій на Запорізькому напрямку в зоні бойових дій. Герой загинув 1 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

У Будищенській громаді провели в останню путь захисника Андрія Речкунова. Вірний військовій присязі, з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов`язок – захищав до останнього подиху свою Батьківщину. Життя захисника обірвалося в наслідок ворожого обстрілу.

У Канівській громаді провели в останню путь захисника Артема Костенка. Стрілець-зенітник зенітного ракетного взводу. Герой загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку.

Щирі співчуття рідним і близьким воїнів. Низький уклін і подяка за захисників! Завдяки таким, як вони, ми живемо у спокої.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.