За телефонні жарти чоловік ледь не сів у в’язницю

судЖитель Шполянщини, будучи напідпитку повідомив органу досудового розслідування завідомо неправдиву інфомрацію. Чоловік зетелефонував на лінію «102» та повідомив, що вбив ножем чоловіка .

Зловмисник навмисно повідомив поліцію про нібито вчинення ним особливо тяжкого злочину проти життя особи.

Дії правопорушника кваліфікували за ч. 1 ст. 383 КК України – завідомо неправдиве повідомлення про кримінальне правопорушення.

У судовому засіданні обвинувачений щиро розкаявся у вчиненому.

Прокурор, з урахуванням особи обвинуваченого, тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та інших обставин справи, просив суд надати шанс порушнику закону виправитися.

Відповідно до вироку Шполянського суду, підсудного звільнили від реального ув’язнення, а йому загрожував 1 рік та 6 місяців позбавлення волі, але тепер він має пройти іспитовий строк тривалістю 1 рік, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Прокуратура роз’яснює, за завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому, дізнавачу або органу досудового розслідування про вчинення кримінального правопорушення, Кримінальним кодексом України передбачено відповідальність – виправні роботи, арешт, обмеження волі або ж ув’язнення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *