За сприяння служби зайнятості цьогоріч знайшли роботу понад 17,5 тисяч черкащан

статистикаІз 12 березня 2020 року ситуація на ринку праці знаходиться під впливом вимушених обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян у період поширення коронавірусу.

Протягом січня-липня 2020 року роботодавці подали інформацію про заплановане масове вивільнення 5 370 працівників. Це на 28% більше, ніж у січні-липні 2019 року (4 195 осіб). 

Із загальної кількості попереджених про масове вивільнення найбільше (36,1%) скорочення серед працівників охорони здоров’я, 23,9% – серед працівників переробної промисловості, 13% – серед фахівців державного управління й оборони.

Послугами Черкаської обласної служби зайнятості у січні-липні 2020 року скористалися майже 67,8 тис. осіб. За сприяння служби роботу знайшли майже 17,6 тис. осіб.

Допомогу по безробіттю отримували  36,5 тис. осіб (її середній розмір у липні становив 3,4 тис. грн.).

В обласній службі зайнятості зазначають, останнім часом кількість зареєстрованих безробітних стабілізувалася. Якщо у квітні майже 5300 осіб стали звернулися до центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи, то до липня ця кількість зменшилася вдвічі (у липні до центру зайнятості звернулися 2515 черкащан).

Черкащанам  нагадують, зареєструватися як безробітний та оформити допомогу по безробіттю можна через онлайн-портал державних послуг «Дія».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *