За сприяння Черкаської обласної служби зайнятості укомплектовано майже 140 вакансій рибалок

РибалкаСьогодні відзначають день рибальства.  Українські рибалки відзначають це свято разом з рибалками всього світу. З початку 2019 року від роботодавців Черкащини надійшло 298 вакансій рибалок, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 137 вакансій. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні. Так дані оприлюднили у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких у поточному році налічувалось 581 особа. На цей час на обліку служби зайнятості перебуває 324 таких безробітних.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 4-5 тис. грн.

Сприяючи працевлаштуванню та підвищенню кваліфікації працівників рибної галузі, обласна служба зайнятості організовує професійне навчання громадян під конкретні замовлення роботодавців.

Так, з початку 2019 року відповідне навчання проходили 280 безробітних громадян, зокрема, за дистанційною формою навчання – 28 осіб. 

Завдяки українським рибалкам та рибоводам – професіоналам і аматорам, жителі України сьогодні мають можливість щорічно отримувати до столу близько 100 тис. тонн недорогої й високоякісної риби, виловленої у внутрішніх і морських водах країни. 

Рибне господарство життєво важливе для більш ніж 30 тис. жителів нашої країни,  зайнятих професійним промислом. На сьогоднішній день вилов риби є прибутковим і цікавим заняттям, як для рибалок-одинаків, так і для риболовецьких суден.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *