За січень 5 працівникам фіскальної служби внесено застереження про недопущення вчинення протиправних дій

Як поінформував начальник відділу внутрішньої безпеки головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Капура, в результаті проведених у січні ц.р. 22 службових розслідувань і перевірок керівництву державних податкових інспекцій області внесено 4 подання для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 5 працівникам фіскальної служби області винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.

Звітного місяця відділом проведено 119 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.
До органів прокуратури першого місяця року направлено 7 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників.
За результатами розгляду матеріалів перевірок відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Черкаській області відкрито 1 кримінальне провадження відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, триває досудове слідство.
Відносно 2 працівників ДФС складено протоколи про вчинення корупційних правопорушень, які направлено до суду для прийняття відповідних рішень та притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.
Робота з упередження і виявлення кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДФС області та митниці триває
ГУ ДФС у Черкаській області просить підприємців, громадські організації та небайдужих громадян повідомляти про відомі їм випадки неправомірних дій та/або вимог з боку посадових осіб ДФС за номером телефону довіри головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81.
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *