За рік на Черкащині понад 450 об’єктів інфраструктири постражали від ворожих обстрілів

2023-ий був роком утвердження української незламності. Важким і виснажливим. Про те, чим жила область увесь цей час, розповів на підсумковій прес-конференції начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Цьогоріч в ОВА зосередились на кількох пріоритетних напрямах. Зокрема, стабільному функціонуванні Черкащини та її ключових галузей, а також допомозі Силам безпеки й оборони країни.

Зокрема, очільник обласні розповів, що за 2023 рік 453 об’єкти цивільної інфраструктури пошкоджено внаслідок ворожих обстрілів. Це стало результатом 56 атак російською федерацією населених пунктів області. Найбільших втрат і збитків зазнали жителі Уманщини. Загиблих маємо за 2023 рік – 24 людини. Травмованих – 31.

– На сьогодні вже 126 об’єктів відновлено, – повідомив Ігор Табурець. – Від житлових будинків – до шкіл, садочків і лікарень. Є два проекти, що фінансуються із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Це – реконструкція Паланського ліцею і відбудова багатоповерхівки в Умані, в яку у квітні поцілила російська ракета. Цей проект для нас пріоритетний. Маємо докласти максимум зусиль, аби потерпілі повернулися у свої домівки якнайшвидше.

Зважаючи на підступність ворога, в області передовсім сконцентрувалися на питаннях цивільного захисту населення, фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури, утворенні та комплектуванні мобільних вогневих груп для захисту нашого неба. На початок року фонд захисних споруд складав 869 укриття. На сьогодні його наростили до 1728 одиниць.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.