За рік на Черкащині продано споживчих товарів на понад 7 мільярдів гривень

продукціїЗа інформацією Головного управління статистики у Черкаській області, через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) Черкаської області у 2018 році було продано споживчих товарів, які вироблені на території України, на суму 7 181,3 млн.грн.

Частка продажу вітчизняного виробництва у структурі роздрібного товарообороту торгової мережі скоротилась порівняно з 2017 роком на 0,2 в.п. і становила 57,1%. Частка продажу продовольчих товарів виробництва України становила 82,7%, непродовольчих – 41,5%.

Серед продовольчих товарів повністю вітчизняного виробництва було продано жирів тваринних харчових та яєць, найбільше – цукру (98,5%), хлібобулочних виробів, крім кондитерських (98,3%), масла вершкового (98,2%), соків (97,8%), найменше – свіжих плодів, ягід, винограду, горіхів, кави, продуктів гомогенізованих харчових та дієтичних, дитячого харчування, (від 30,3% до 38,2%).

Серед непродовольчих товарів найбільше продано засобів для миття, чищення, полірування та догляду за автомобілями (90,0%), лісоматеріалів та виробів будівельних дерев’яних (83,6%), матеріалів мастильних (80,1%), найменше – шкіряних виробів та дорожніх приналежностей, фотографічного, оптичного та точного устатковання, комп’ютерів, периферійного устатковання, програмного забезпечення, трикотажу верхнього та білизняного (від 0,1% до 2,2%).

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *