За рік лісівники Черкащини сплатили майже 250 млн грн податків

У 2023 році у процесі реформи лісової галузі був утворений Центральний лісовий офіс, який координує діяльність філій ДП “Ліси України” на території Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей. Всього у підпорядкуванні Офісу знаходиться 17 філій.

Перший рік роботи в нових умовах для філій став вирішальним. Та за результатами року робота в посиленому режимі дозволила досягти вагомих результатів.

Найважливіше в роботі лісівників, окрім охорони і створення лісів, є надання робочих місць та сплата податків до бюджетів усіх рівнів. Адже, наприклад, бюджет місцевих громад напряму залежить від кількості сплачених податків підприємствами, які працюють на їх території.

Протягом 2023 року філіями Центрального лісового офісу ДП “Ліси України” до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду сплачено 524 млн грн податків та зборів. З цих коштів до державного бюджету сплачено 132,2 млн грн, до місцевих – 222,2 млн грн, єдиного соціального внеску – 169,6 млн грн.

Щодо Черкащини, то за 2023 рік філії Черкаської області сплатили 248,7 млн грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. З них до держбюджету сплачено 64,7 млн грн, до місцевих бюджетів – 110,1 млн грн, також 73,8 млн грн склав єдиний соціальний внесок. Про це повідомили у ДП “Ліси України”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.