За привласнення понад 1 млн грн судитимуть колишню посадовицю та її спільницю

суд гроші товарДо суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишньої посадовиці одного з комунальних підприємств Черкаської міської ради та її спільниці, які привласнили бюджетні кошти, виділені комунальному підприємству на оплату заробітної плати, в особливо великих розмірах.

Заступник головного бухгалтера одного з медичних закладів Черкас, використовуючи своє службове становище, перераховувала кошти на рахунок своєї знайомої під приводом виплати заробітної плати, хоча фактично остання у трудових відносинах з комунальним підприємством не перебувала. Після отримання надходжень, левову їх частку спільниця повертала колишній посадовиці на її особистий картковий рахунок.

Внаслідок протиправних дій медичному закладу заподіяно збитків на загальну суму понад 1 млн грн.

Комунальне підприємство також подало до суду цивільний позов в інтересах держави про відшкодування шкоди, завданої державі внаслідок протиправних дій обвинувачених.

Зловмисницям загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.