За привласнення бюджетних коштів директору підприємства загрожує кримінальна відповідальність

Смілянська прокуратура скеровала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт дорожнього та тротуарного покриття в Кам’янці.

Як інформують у Смілянській місцевій прокуратурі, встановлено, що директор товариства з обмеженою відповідальністю, зловживаючи службовим становищем, заволодів бюджетними коштами завищивши обсяги виконаних робіт по договору на загальну суму понад 76 тисяч гривень.

Також прокуратура повідомила про підозру фізичній особі-підприємцю, яка здійснювала технічний нагляд під час виконання вказаних робіт, за фактом внесення неправдивих відомостей до офіційних документів, а саме актів про виконані роботи.

За результатами досудового розслідування з урахуванням зібраних доказів обвинувальні акти прокуратурою скеровано до Кам’янського районного суду для розгляду по суті.

За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України, підозрюваному загрожує кримінальна відповідальність – позбавлення волі на строк до 5 років, за ч. 1 ст. 366 КК України – обмеження волі на строк до 3 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.