За позовом Смілянської прокуратури суд розірвав із недобросовісним лісокористувачем договір

116094058_gettyimages-1229321375-150x150Канівським відділом Смілянської прокуратури під час аналізу законодавства у лісовій сфері встановлено, між „Золотоніським лісовим господарством” та приватним підприємством було укладено договір довгострокового тимчасового користування лісами.

Відповідно до угоди у користування останньому було надано лісову ділянку площею 2,6 га 167 млн грн для культурно-оздоровчих цілей, яка розташована в адміністративних межах Ліплявської сільської ради Черкаської області.

Всупереч умовам договору та обов’язкам, приватне підприємство не сплачувало рентну плату за користування лісами та упродовж тривалого часу мало заборгованість. Крім того, упродовж усього терміну дії договору, лісова ділянка не використовувалася за цільовим призначення — для культурно-оздоровчих цілей.

Враховуючи це, Смілянська окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору довгострокового тимчасового користування лісами, який задоволено в повному обсязі, повідомили у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *