За позовом прокурора припинено право власності на землі лісогосподарського підприємства

Уманський суд задовольнив позов обласної прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення однієї з сільських рад Уманського району, припинивши право власності громадянина на земельну ділянку, вартістю 1,3 млн грн.

Спірна земельна ділянка була надана громадянину у приватну власність як присадибна, водночас за матеріалами лісовпорядкування вона належить до земель лісогосподарського призначення ДП «Уманський лісгосп», а отже є державною власністю, якою сільська рада не мала права розпоряджатися.
Крім того, у провадженні Уманського міськрайонного суду на цей час перебувають ще 8 аналогічних позовних заяв Черкаської обласної прокуратури про повернення до державної власності 9 земельних ділянок, розташованих у передмісті Умані, площею понад 1 га, загальною оціночною вартістю більш як 30 млн грн.

Рішення про вилучення зазначених земельних ділянок з постійного користування ДП «Уманський лісгосп» та передачу їх у приватну власність прийняті за відсутності волевиявлення власника, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.