За позовами прокуратури судами розірвано ряд договорів оренди земель

Прокуратура принципово реагує на невиконання умов договорів оренди ділянок сільськогосподарського призначення, де користувачі нехтують взятими на себе обов’язками.

Так, Шполянським районним судом та господарським судом Черкаської області задоволено 2 позови прокурорів про розірвання договорів оренди земельних ділянок у колишніх Шполянському та Чигиринському районах, користувачі яких накопичили заборгованості з орендної плати на суму понад 850 тис. грн.

За рішеннями судів заборговані кошти підлягатимуть стягненню до бюджету у примусовому порядку. Крім того, недбалих господарів позбавлено права на подальше використання орендованої землі.

Також забезпечено виконання рішення суду, де за позовом прокурора розірвано договір оренди близько 18 гектарів землі у колишньому Драбівському районі, за використання якої місцевим бюджетом не отримано близько 120 тис. грн.

Прокуратура реагує і на факти безоплатного використання земель й інших категорій.

Зокрема, господарським судом задоволено позов Черкаської окружної прокуратури про стягнення з товариства понад 100 тис. грн за використання земельної ділянки під належним йому нерухомим майном в обласному центрі без укладеного договору оренди та сплати орендної плати, інформують в обласній прокуратурі.
Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.