За постійні крадіжки у смілянському магазині, чоловіка посадили під варту

крадіжка13 березня за процесуального керівництва прокурорів Смілянської прокуратури, повідомлено про підозру жителю одного із сіл Кіровоградської області, який в умовах воєнного стану, неодноразово крав товар з продуктового магазину в Смілі.

Дії підозрюваного кваліфіковано як викрадення чужого майна в умовах воєнного стану. Санкція статті Кримінального кодексу України передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Підозрюваного нині посадили під варту.

Нагадаємо, в Україні посилено кримінальну відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень в умовах воєнного стану, у тому числі за скоєння правопорушень проти власності.

Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за мародерство» посилює покарання за привласнення чужого майна на полі бою або використання трагічних обставин, бойових дій для власної наживи шляхом пограбування людей, в тому числі вбитих або поранених.

Зокрема, за вчинення крадіжки, грабежу, розбою, вимагання, або привласнення (розтрати) майна в умовах воєнного стану передбачається покарання від 5 до 15 років позбавлення волі в залежності від тяжкості скоєного злочину.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.