За порушення санітарного законодавства підприємців Черкащини оштрафували на 20 тисяч гривень

1464684211-7095Упродовж першого півріччя 2019 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області провели 245 планових та позапланових перевірок навчально-виховних, лікувально-профілактичних закладів, підприємств питного водопостачання, суб’єктів господарювання, що використовують пестициди та агрохімікати та ін.

Порушення санітарних норм та правил виявлені у 50,6 % випадків. Зокрема, у лікувально-профілактичних закладах – 30%, підприємствах централізованого водопостачання – 89%, дошкільних навчальних закладах – 67%, об’єктах поводження з пестицидами та агрохімікатами – 15%.

Черкаською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби впродовж І півріччя поточного року досліджено 4727 проб питної води, харчових продуктів, готових страв, гігієнічних змивів, води поверхневих водойм, ґрунту.

Як наслідок  за порушення санітарного законодавства на посадових осіб накладено 75 штрафів на загальну суму майже 20000 грн., керівникам суб’єктів господарювання направлено 151 припис, видано 7 розпоряджень щодо усунення порушень санітарних норм і правил.

За матеріалами Держпродспоживслужби притягнуто до дисциплінарної відповідальності 8 працівників навчально-виховних закладів та дитячих закладів відпочинку, 3 справи передано на розгляд правоохоронних органів.

На адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій направлено 967 інформацій з  пропозиціями щодо вирішення актуальних питань у сфері забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

За пропозиціями Держпродспоживслужби власники об’єктів відсторонили від роботи 165 працівників до проходження профілактичних медичних оглядів, тимчасово призупиняли експлуатацію 8 об’єктів, зняли з реалізації майже 700 кг недоброякісної продукції, організовано проведення позачергового гігієнічного навчання з прийняттям заліків фахівцями Держпродспоживслужби 788 працівників з числа декретованих контингентів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *