За порятунок самосійних лісів громаду з Черкащини відзначили дипломом FOREST RECOVERY

Важливим етапом у відновленні оптимальної лісистості України є ідентифікація і порятунок самосійних лісів. Такі ліси здебільшого зʼявляються на землях сільськогосподарського призначення не мають юридичного статусу лісу. Про це інформують у ДП “Ліси України”.

Відповідно, відсутній будь-який нагляд і охорона, а при здачі в оренду недобросовісним господарникам взагалі існує ризик їх знищення задля ведення сільськогосподарських робіт.
Тож вже кілька років поспіль лісівники працюють з місцевими громадами задля виявлення і порятунку таких лісів.

Співпрацюючи з Монастирищенською міською громадою філії “Уманське лісове господарство” вдалось врятувати 16,4 га самосійних лісів на Черкащині.

Нещодавно за свою екосвідому позицію та прагнення зберегти природню лісистість Черкащини Монастирищенська міська громада отримала міжнародний диплом FOREST RECOVERY.

“За цей час нам вдалось налагодити співпрацю з двома громадами, і завдяки виконаній роботі ми врятували 63 гектари самосійних лісів. Наразі працюємо також і з іншими громадами, в межах яких знаходиться наша філія і сподіваємось, що матимемо подальші успіхи”, – розповідає головний лісничий філії “Уманське лісове господарство” Андрій Бондар.

Усі територіальні громади запрошують долучатись до важливої спільної місії порятунку та примноження лісів України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.