За покликом серця

Звичайний ранковий розпорядок у Смілянському технікумі харчових технологій був дещо змінений несподіваною, але такою теплою і приємною зустріччю. До навчального закладу завітали Юрій, учасник АТО, доброволець Національної гвардії, та волонтери Андрій Кулинич і Григорій. В очікуванні гостей дівчата писали листи підтримки, на білі аркуші лягали дитячим почерком рівненькі рядочки, а в них слова вдячності, захоплення, тривоги, надії і побажання захисту від Бога та щасливої долі.
Гостей всі зустрічали оплесками і привітаннями: «Слава Україні!», «Героям слава!». Цікаво і змістовно пройшла зустріч. Юрій розповідав про минулорічні події на Майдані, активним учасником яких він був, про воєнні будні, а на війну Юрій пішов добровольцем, за покликом серця, всупереч медичному звільненню від військової служби, адже не міг він вчинити інакше в такий складний для України час.
Не менш цікавою була і розповідь Андрія Кулинича, випускника нашого технікуму, волонтера, який з перших днів АТО зробив для себе вибір: допомагати бійцям. За плечима у Андрія тисячі кілометрів, які він проїхав у зону АТО, відвозячи все необхідне для бійців. У своїй волонтерській діяльності Андрій робить акцент на речах, виготовлених власноруч, адже це не тільки значно дешевше, але й речі, зроблені умілими руками, нічим не поступаються фабричним, навпаки, вони несуть в собі ще й позитивну енергетику майстра і є своєрідними оберегами для захисників.
Так у невимушеному, цікавому спілкуванні швидко промайнув час, але лишився помітний слід у серцях студентів, виросла віра в перемогу та зміцнилося бажання не залишатися осторонь подій в країні.
Прес-центр Смілянського ТХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *