За перше півріччя черкащани сплатили майже 8,5 млрд гривень податків, зборів та платежів

податковий боргЯк повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко, платниками Черкаської області за I півріччя 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 8,4 млрд грн податків, зборів та платежів.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 923,7 млн грн, або на 12,3 відс. більше податків, зборів та платежів.

До державного бюджету України сплачено 3,5 млрд грн, що на 179,3 млн грн більше податків, зборів та платежів порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,9 млрд грн, що на 744,4 млн грн, або на 17,8% більше податків, зборів та платежів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також, перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат майже 4,4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Порівняно з показником за відповідний період 2021 року внеску перераховано на 1,1 млрд грн, або на 35,5% більше, ніж торік.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.