За період війни правоохоронці відшукали 36 дітей та повернули їх батькам

поліціяПопри велике службове навантаження під час воєнного стану, поліцейські Черкащини продовжують виконувати свою роботу по всіх напрямках. Так, з початку збройної агресії росії проти України на території Черкаської області поліцейські отримали понад тридцять повідомлень про зникнення 36 неповнолітніх.

Спільними зусиллями правоохоронців всі діти були відшукані та повернуті батькам. Наразі, життю та здоров’ю неповнолітніх нічого не загрожує.

Правоохоронці просять батьків розповісти синам та дочкам про алгоритм дій під час воєнного стану та закликають ретельно й відповідально ставитись до виконання своїх обов’язків по догляду за дітьми:
– не залишайте малолітніх дітей самих, навіть на короткий час;
– слідкуйте де та з ким ваша дитина проводить вільний час;
– поясніть дитині, що таке комендантська година і чому необхідно дотримуватися певних обмежень під час воєнного стану;
– поясніть дитині, що у разі оповіщення «Повітряна тривога» вам необхідно терміново спускатися до укриття;
– постійно тримайте зв’язок з дитиною;
– залиште дитині список важливих номерів телефонів (родини, близьких, сусідів тощо), до яких можна подзвонити в екстрених ситуаціях. Ба більше, поясніть їй що таке ці екстрені ситуації.

Поліція Черкащини закликає батьків! На час воєнного стану приділіть особливу пильність до своїх дітей, адже їхня безпека – понад усе! Пам’ятайте, у разі виникнення будь-якої небезпечної ситуації, телефонуйте на лінію «102».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.