За останні два роки заклади Черкащини отримали понад 2000 одиниць обладнання

Фахівці, обладнання, належні умови. Формула, від якої залежить успішна робота медзакладу. Завдяки продуктивній співпраці Черкаської ОВА із МОЗ і міжнародними партнерами Черкащина за останні два роки отримала понад 2000 одиниць обладнання. Як воно працює – ознайомили міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко напередодні.

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

З останнього: комп’ютерний томограф для обласного кардіоцентру. За рік тут проводять півтори тисячі оперативних втручань на серці, лікують 56% інфарктів в області. Раніше свого КТ не мали. Пацієнтів спрямували в інші заклади. Зараз спільно з МОЗ в облсті шукають можливості, щоб підсилити заклад ще й ангіографом – апаратом для обстеження судин.

Водночас, Клінічний центр онкології теж упевнено прямує до мети: уже на фінальній стадії будівництво спеціалізованого бункера для лінійного прискорювача. Це, нагадаю, апарат для променевої терапії. Щороку її потребують щонайменше 2500 черкащан.

Уже є попередня домовленість із міністром про надання Черкащині відразу двох лінійних прискорювачів, ураховуючи готовність об’єкта.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.