За незаконну організацію грального бізнесу жінка постане перед судом

гральний бізнес автоматиДо суду скеровано обвинувальний акт за фактом незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор на території Христинівки Уманського району (ч. 1 ст. 203-2 КК України).

В нежитловому приміщенні м. Христинівка працював незаконний гральний заклад, який організувала місцева жителька. З цією метою орендоване приміщення облаштовано усім необхідним приладдям, де надавала доступ до азартних ігор у мережі Інтернет.

Обвинувачена діяла конспіративно, надавала доступ до участі в азартних іграх лише «перевіреним гравцям», котрі зобов’язувались зберігати інформацію про діяльність закладу у таємниці.

Під час проведення санкціонованого обшуку у нелегальному закладі правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, яка використовувалась для грального бізнесу, а також кошти, на які судом накладено арешти.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось Уманським управлінням поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури, повідомли у Черкаській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.