За незаконне виготовлення алкоголю директор підприємства постане перед судом

алкогольТриває досудове слідство за фактом незаконного виготовлення спирту етилового та алкогольних напоїв, їх зберігання, транспортування та збуту (ч.ч. 1, 2 ст. 204 КК України).

Житель Черкащини, будучи директором підприємства з виготовлення слабоалкогольної продукції, організував незаконне виготовлення спирту етилового та алкогольних напоїв на території комплексу нежитлових приміщень у Черкасах, де знаходяться виробничі потужності, очолюваного ним підприємства. У подальшому незаконно виготовлені алкогольні напої реалізовувалися через Інтернет-сайт підприємства та мережу спеціалізованих магазинів-кафе.

Наразі прокурором затверджено та скеровано до суду для розгляду обвинувальний акт стосовно директора вказаного підприємства, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 204 КК України.

Обвинуваченому загрожує штраф до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів, а також до 5 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.