За невчасну доставку меблів у школи, товариство оштрафували на 50 тисяч гривень

За принципової позиції прокуратури суд апеляційної інстанції залишив у силі рішення Господарського суду Харківської області від 14.01.2020 року. Відповідно до позовної заяви Смілянської місцевої прокуратури із товариства Харківщини на користь відділу освіти Городищенської РДА стягнули майже 50 тис. грн штрафних санкцій за порушення строків поставки меблів для навчальних закладів Городища.

Не бажаючи сплачувати кошти, відповідач оскаржив рішення в апеляційному порядку, але  прокурори довели, що товариство не виконало договірні зобов’язання щодо поставки понад 260 комплектів шкільних меблів. 

В результаті вчителі та учні майже 3 місяці були позбавлені можливості використовувати інвентар у навчальному процесі, а тому договір закупівлі меблів, укладений в 2018 році між територіальним відділом освіти та суб’єктом господарювання, має бути розірваний, суб’єкт господарювання – оштрафований.

Позицію прокуратури судом підтримано та залишено апеляційну скаргу відповідача без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *