За неналежне виконання батьківських обов’язків на жінку притягнуть до відповідальності

img_20200423_143551_1111_123 квітня працівники Смілянського відділу поліції спільно зі службою у справах дітей виявили 20 річну жінку з сином віком до 1 року, які проживали в занедбаному житлі, в антисанітарних умовах, небезпечних для життя та здоров’я дитини. 

Їх тимчасово влаштували до сім’ї родичів. Відносно жінки складено протокол за ч.1 ст 184 КУпАП про притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, інформує служба у справах дітей.

Всього за час карантину службою у справах дітей  отримано більше 20 повідомлень щодо порушень прав дітей. Всі ці випадки перебувають під контролем служби. Трьох дітей взяли на облік як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах, 1 дитину – як таку, що залишилась без батьківського піклування.

Крім того, проводиться моніторинг дотримання прав дітей.

Мета моніторингу – надання необхідної допомоги щодо забезпечення потреб дітей в сім’ях, відповідального ставлення батьків до виконання батьківських обов’язків, а у разі виявлення небезпеки для дітей – невідкладне втручання та відповідне реагування.

Служба також підтримує зв’язок з сім’ями опікунів, піклувальників, прийомними, патронатними сім’ями, дитячими будинками сімейного типу щодо належного утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *