За нелегальне перебування та протиправну поведінку громадянин рф повернеться в росію

Тридцять днів для виїзду з України встановили працівники Уманського відділу Управління ДМС у Черкаській області 65-річному громадянину російської федерації.

Іноземець набув статусу нелегального мігранта, був оштрафований та притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП. Відповідно до рішення про примусове повернення до країни громадянської належності зобов’язався самостійно виїхати з України у встановлений міграційниками строк.

Іноземця до підрозділу Міграційної служби доставили працівники Уманського управління поліції ГУНП в Черкаській області. Жителька одного з сіл Уманського району звернулася до правоохоронців із приводу насильства в сім’ї з боку співмешканця, громадянина рф. Для посвідчення особи 65-річний чоловік надав паспорт громадянина рф.

Працівники Міграційної служби перевірили документи та підстави перебування іноземця на території України. З’ясували, що громадянин рф прибув в Україну кілька років тому, останній час переховувався на Уманщині.

За домашнє насильство стосовно співмешканки кривдник притягнутий до адмінвідповідальності, а за порушення міграційного законодавства України йому доведеться якнайшвидше поїхати на росію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.