За надані черкаськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджету надійшло понад 4,7 мільйона гривень

Протягом січня – листопада 2016 року спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру Черкаської області перерахували до Державного бюджету України 4 млн 712,4 тис. грн., що сплатили громадяни та юридичні особи за надані їм адміністративні послуги. Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області на своєму сайті.
Найбільше коштів – майже 4,3 млн грн. – надійшло до Держбюджету за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували понад 64 тис. таких документів. Щоб виправити технічні помилки у відомостях Державного земельного кадастру, які допущено не з вини органу, що здійснює ведення кадастру, звернулося 1443 особи, сплативши за ці послуги 251 тис. грн. За здійснення державної експертизи 2857 одиниць землевпорядної документації бюджет поповнено на більше як 137 тис. гривень.
Усього за одинадцять місяців цього року Держгеокадастр Черкащини надав 170,5 тис. адмінпослуг, із них 101 тисяча (59,2 %) – безоплатно.
Серед безоплатних адміністративних послуг найбільш затребувані такі: державна реєстрація земельної ділянки (31,4 тис.) і надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями  (27,2 тис.). Також видано 15,4  тис. витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *