За минулий тиждень в області ліквідовано 48 надзвичайних подій

Впродовж минулого тижня (з 3.07 по 9.07) підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів. Протягом тижня в області зареєстровано 48 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.

Ліквідовано 19 пожеж, під час яких рятувальниками не допущено знищення вогнем 10 будівель та 2 од. техніки. На пожежах загинула 1 особа. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 181 тис. грн.

Саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення здійснено 1 виїзд, у ході якого виявлено, вилучено та знищено 1 вибухонебезпечний предмет часів минулих війн.

На водних об’єктах зареєстровано 1 пригоду, внаслідок якої 1 особа загинула. Підрозділи Управління 2 рази залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. 1 раз рятувальники виїздили на проведення демеркуризації приміщення, де стався розлив ртуті. Допомога населенню надавалась 10 разів, повідомляє ДСНС у Черкаській обл.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *