За місяць в області виявили півсотні нелегальних мігрантів

242751646_1545745272442582_8770100913075480_nВ Управлінні міграційної служби у Черкаській області провели нараду з підрозділами в режимі онлайн. Головними питаннями були проміжні результати проведення профілактичних заходів в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» на території області, стан вакцинації від коронавірусу серед працівників установи та дотримання антикорупційного законодавства.

Начальник Управління ДМС у Черкаській області Іван Шапран зазначив, що протягом проведення оперативно-профілактичної операції «Мігрант», тобто за місяць, на Черкащині виявили 122 порушника міграційного законодавства, з яких 50 – нелегальні мігранти. Загальна сума накладених штрафів на них становить 224 672 грн.

До завершення операції «Мігрант» залишився тиждень, протягом якого посилено проводитимуться відпрацювання для перевірки додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

Питання здоров’я працівників Управління та безпеки відвідувачів залишаються в пріоритеті. Важливо продовжувати кампанію з вакцинації проти коронавірусу і подбати про колективний імунітет.

Зазначалося, що нині понад 60% працівників Управління ДМС у Черкаській області вже щеплені від COVID-19.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *